Szukając idealnej stolarki okiennej często nie wiemy, jakie okna faktycznie okażą się najlepsze. Szeroki wybór produktów i usług proponowanych przez producentów wcale nie ułatwia nam wyboru! Wśród ciekawych nowości warto wymienić okna czteroszybowe – te nowoczesne okna pozytywnie wpłyną na nasz komfort życia i sprawią, że nasz dom czy mieszkanie stanie się idealnym miejscem do życia. 

Okna czteroszybowe – czym różnią się od innych okien?

Klasyczne okna oferowane przez producentów to zazwyczaj konstrukcje trzyszybowe, w których ramy tworzone są z PCV, drewna lub materiałów łączonych. Standardowe okna mają dobre parametry izolacji przed chłodem, jednak w przypadku chęci wyciszenia mieszkania nie spełniają one wymagań. Dodatkowo okna trzyszybowe nie dają możliwości wykorzystania rolet wewnętrznych, co jest możliwe w przypadku okien czteroszybowych. 

Okna czteroszybowe to interesująca nowość na polskim rynku – okna takie zaprojektowane zostały z myślą o lepszym izolowanie mieszkań i domów przed chłodem, jak również w celu lepszej ochrony przed hałasem. Dźwiękoszczelność tego rodzaju okien to sprawa, nad którą warto się nachylić – szczególnie, kiedy jesteśmy mieszkańcami dużego miasta. Nowoczesne okna o właściwościach dźwiękoszczelnych ograniczą przedostawanie się hałasu do wnętrza naszego mieszkania, co znacząco wpłynie na poziom naszego komfortu. 

Okna czteroszybowe z wewnętrznymi żaluzjami

Jedną z największych zalet okien czteroszybowych jest zastosowanie dodatkowej komory wewnętrznej, którą wykorzystamy do zamontowania rolet. Wewnętrzne lamele są całkowicie odizolowane, przez co nie są narażone na działanie wilgoci, osiadanie kurzu czy na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wewnętrznym roletom nie tylko znacząco ochronimy wnętrze mieszkań przed promieniowaniem słonecznym, ale też podniesiemy estetykę naszego lokum. 

Comments are closed.

https://www.gama-sklep.com.pl/a/19-komoda-z-szufladami https://www.gama-sklep.com.pl/a/181-szafki-narozne-do-kuchni https://lewisma.org