Stworzenie funkcjonalnej, przydomowej przestrzeni wypoczynkowej jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ogród w stylu nowoczesnym stworzymy dzięki odpowiednio dobranym meblom oraz dodatkom. Taka przestrzeń może być wykorzystywana przez nas i naszych bliskich na wiele sposobów. 

Ogród w stylu nowoczesnym idealny do przyjmowania gości

Ogród w stylu nowoczesnym może być zarówno o przestrzenią wypoczynkową, jak i miejscem, gdzie zapraszać będziemy bliskich na wspólne posiłki. Poprzez odpowiednią aranżację nadamy przestrzeni odpowiedni charakter i sprawimy, że stanie się to nasze ulubione miejsce do letniego odpoczynku. Szukając idealnych mebli do nowoczesnego ogrodu wykorzystajmy meble technorattanowe – cechuje je wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz wzornictwo doskonale wpisujące się w najnowsze trendy. Ogród w stylu nowoczesnym z meblami technorattanowymi to strzał w dziesiątkę.

Jak projektowane są meble technorattanowe? Ich stelaże tworzone są z lekkich elementów aluminiowych. Dzięki malowaniu proszkowemu stelaż zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci oraz przed korozją. Zastosowanie aluminium pozwoliło na zachowanie niskiej wagi mebla. Okrycie tworzy plecionka syntetyczna, która imituje naturalny rattan. Nieporowata struktura technorattanu nie wchłania brudu, jest odporna na płowienie, wilgoć. 

Jak ozdobić ogród w stylu nowoczesnym?

Nasz ogród w stylu nowoczesnym warto wyposażyć w elementy, które pozwolą na urozmaicenie przestrzeni oraz na poprawienie jego funkcjonalności. Jednym z takich elementów jest bez wątpienia nowoczesna pergola ogrodowa. Pergola taka posiada dach z możliwością regulowania pozycji uchylnych listew – oznacza to, że sami decydujemy o tym jak wiele światła wpada pod pergolę. 

Comments are closed.

zobacz więcej Kwietnik kubik w stylu loft z drewna i metalu zobacz więcej