Modne i stylowe kuchnie wcale nie muszą posiadać drogiego wyposażenia. Wszystko można ogarnąć przy udziale bardzo niskich kosztów. Wystarczy tylko pomyśleć o odpowiednim projekcie, który będzie uwzględniał potrzeby wszystkich domowników.

Kuchnie połączone z salonami

Nie ma co zaprzeczać, ale tego typu rozwiązania cieszą się ogromną popularnością. A może by tak zamiast tego już nieco tradycyjnego rozwiązania, zdecydować się na kuchnię z wyspą, ale “zamknięta” przed salonem? Czy takie rozwiązanie jest możliwe? Oczywiście, że tak. Do wyboru mamy wysokie regały, które znajdą się za wyspą kuchenną, ograniczając widok na to, co dzieje się w tym pomieszczeniu. Będzie to niejako wyglądać jak szafa, która bardzo często znajduje się w zabudowie w przedpokoju. Drugie rozwiązanie to zastosowanie drzwi przesuwnych na pograniczu salonu z kuchnią. W dowolnym momencie będzie można je zamykać, jak również otwierać.

Nowocześnie i z pomysłem

Kuchnie w nowoczesnym stylu spotkać można w różnych domach. Czym wyróżniają się takie pomieszczenia? Np. wyrazistymi kolorami. Pomysł? Białe meble z lakierowanymi frontami, które będą stały na tle ściany w kolorze żółtym. Ciekawe połączenie, a do tego bardzo modne. Zamiast koloru żółtego można zdecydować się na inny odcień, jak np. błękit, czy też zieleń. Ekstrawagancką propozycją wydaje się fiolet, który będzie ciekawie prezentował się w małej kuchni, jak również w dużej, nadając jej niesamowitego wyrazu. Jak więc widać ciekawie zaaranżowana kuchnia nie wymaga wielkich nakładów finansowych. 

Comments are closed.

https://humpday.com.pl/industrialna-doniczka-na-nozkach-wysoka-w-stylu-loft-nowy-wymiar-zieleni-w-mieszkaniu/ https://dowiedz-sie.com.pl/przemyslowa-rewolucja-we-wnetrzach-sekrety-stylu-loftowego/ https://eltying.com.pl/dziedzictwo-przemyslowej-przeszlosci-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/