Chcąc zaprojektować oryginalny taras czy ogród warto skorzystać z gotowych propozycji topowych producentów. Takie aranżacje przeniesiemy dokładnie na nasz grunt i całkowicie zmienimy wygląd przydomowych stref wypoczynkowych. Zestaw na taras złożony z mebli technorattanowych to strzał w dziesiątkę! Jakie komplety mebli wybrać? O czym musimy pamiętać?

Technorattanowy zestaw na taras

Dlaczego meble technorattanowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem? Bez wątpienia są to meble o wysokiej odporności na uszkodzenia i zaprojektowane z myślą o użytkowniku. Zestaw wypoczynkowy na taras z tego tworzywa będzie cieszył nasze oczy przez szereg lat! Meble technorattanowe oparte są na aluminiowych stelażach – stelaże malowane są proszkowo, przez co nie odkształcają się, nie są podatne na działanie korozji. Zastosowanie aluminium pozwoliło na zachowanie niskiej wagi mebla. Zestaw na taras tego typu posiada wierzch tworzony z plecionki technorattanowej. Plecionka ta do złudzenia imituje naturalny rattan, jest zabezpieczona przed wilgocią oraz przed płowieniem. 

Zestaw ogrodowy wykonany z technorattanu świetnie sprawdzi się praktycznie w każdym miejscu – rozbudowane kolekcje zapewnią nam zarówno klasyczne sofy, sofy narożne, fotele, krzesła, stoliki, jak również leżanki ogrodowe czy fotel wiszący. Na niewielkich balkonach wykorzystamy komplety kawowe, w ogrodach i na tarasach możemy pozwolić sobie na rozbudowane komplety wypoczynkowe. 

Jak chronić meble technorattanowe w czasie jesieni i zimy?

Jak sprawić, aby nasz zestaw na taras cieszył nasze oczy przez długi czas? Jednym z niezawodnych sposobów jest odpowiednia ochrona mebli ogrodowych w czasie jesieni i zimy. Wybierając nowoczesne pokrowce ogrodowe możemy być pewni, że nasz zestaw na taras zachowa wspaniały wygląd na wiele lat, nie będzie podatny na osadzanie się kurzu. Pokrowce minimalizują kondensację wilgoci, przez co nie ma warunków do powstawania pleśni.

Comments are closed.

zobacz więcej https://dowiedz-sie.com.pl/przemyslowa-rewolucja-we-wnetrzach-sekrety-stylu-loftowego/ https://4sch.pl/odkryj-sekret-ekskluzywnych-mebli-loftowych/