Mówi się, że depilacja laserowa wykazuje wyższość nad wszystkimi innymi metodami depilacyjnymi. Jest to prawda – żadna inna metoda depilacji nie zapewni tak długotrwałych efektów! Nawet najbardziej naostrzona żyletka czy najnowszy model maszynki nie sprawi, że włosy już nigdy nie odrosną z danej partii na ciele. Jest to argument nie do przebicia – daje komfort i wygodę w każdym miejscu i o każdej porze!

Depilacja laserowa – istota działania zabiegu

Istotą działania depilacji laserowej jest jak sama nazwa wskazuje dobrej jakości laser. W dzisiejszych czasach istnieją wysokiej jakości lasery, które wprowadziły wiele udogodnień nie tylko dla klientów, ale również dla pracowników. Część z nich sama dopasowuje swoją moc i długość emitowanej fali w stosunku do skóry, na którą działają. Jest to bardzo wygodne gdyż ogranicza błąd ludzki, który mógłby wystąpić podczas samodzielnego ustawiania tych parametrów. Dzięki temu można uzyskać jeszcze większą efektywność depilacji laserowej niż wcześniej.

Sprawdź: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-warszawa-mokotow/

Działanie lasera polega na emitowaniu światła o określonej długości fali. Zostaje ona absorbowana na skórze klienta, który zdecydował się na zabieg. Czas naświetlania wynosi w zależności od partii od kilkunastu do kilkudziesięciu minut na sesję. W trakcie tego czasu energia świetlna przekształcana jest w energie cieplną na barwniku skórnym. Jest nim melanina. Obok niej znajdują się cebulki włosowe produkujące nowe włosy. W trakcie znacznego podgrzania melaniny struktury budujące cebulkę włosową zostają uszkodzone, a co za tym idzie nie może ona pełnić swoich funkcji. Dzięki temu włosy wypadają i gdy cebulki zostaną zniszczone w odpowiednim momencie już nigdy nie odrosną.

Depilacja laserowa – Warszawa Mokotów

Zabiegiem, który najlepiej zadba o usunięcie owłosienia jest właśnie depilacja laserowa. Warszawa Mokotów to dzielnica stolicy Polski na powierzchni, której znajduje się sieć salonów depilacja.pl. Prezentuje ona najwyższy możliwy poziom świadczonych usług, które warto wypróbować!

 

 

 

 

Comments are closed.