Wybierając męską wodę kolońską czy perfumy, rozważ wybór czegoś, co pachnie czysto, świeżo i lekko, szczególnie jeśli ma to być zapach noszony w lecie.

Czyste zapachy często składają się z lawendy, szałwii lub bazylii, a to połączenie nazywa się fougère, i wiele najlepszych zapachów na rynku perfum męskich jest opartych na takich nutach zapachowych. Takie perfumy mogą być również podkreślone cytrusami i aromatami drzew.

Acqua di Gio Profumo to wodne perfumy dla mężczyzn z kadzidłem i przyprawami

Typowymi nutami bazy zapachowej w perfumach męskich są również drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, wanilia, bursztyn, paczula i piżmo. Niektóre z tych zapachów mogą być przytłaczające, dlatego nuty serca są mieszane z kwiatami i owocami, aby uzyskać trwalszy i przyjemniejszy produkt końcowy. Głęboka, intensywna i męska woda kolońska Acqua di Gio Profumo jest nową wersją oryginalnej wody kolońskiej Acqua di Gio autorstwa Giorgio Armaniego. Ten wyrafinowany zapach pachnie wodą morską, słodko, słono i korzennie pod ziemistymi i drzewnymi tonami przypraw.Kluczowe nuty to morskie zapachy, cytrusy, cyprys i piżmo, co tworzy głęboki, bogaty zapach, prawie jak kadzidło. Woda kolońska Acqua di Gio Profumo otwiera się świeżą bergamotką i słonymi nutami wodnymi. Te intensywne, wodne perfumy z pięknymi nutami przypraw i dymu, będą odpowiednie nie tylko na lato, można je nosić również wieczorem i na spotkania, a zapewnia to nuta kadzidła. Skład tej wody kolońskiej przypomina lato spędzone na wybrzeżu, jednak jest bardziej intensywny niż inne zapachy z kategorii świeżej i wodnej.Słone i świeże nuty cytrusowe i morskie dobrze komponują się z szałwią, geranium i rozmarynem, obecnymi w zapachu acqua di gio profumo. Jest to dość intensywny męski zapach, podkreślony kadzidłem i paczulą, ale z powodzeniem można go nosić w ciągu dnia, do pracy czy na letnich wakacjach. Ten elegancki zapach marki Giorgio Armani na pewno spodoba się wielu mężczyznom w różnym wieku, można zatem takie perfumy wybrać na prezent dla bliskiej nam osoby.

Comments are closed.